Wille Tercja – apartamenty dla wymagających w Konstancinie Jeziornej pod Warszawą

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdemu odpowiadać musi dom jednorodzinny na przedmieściach lub też niewielkie mieszkanie w bloku, które aż prosi się o zmianę na obiekt choćby nieco bardziej przestrzenny. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do konsumentów wymagających, którzy pragną na co dzień otaczać się luksusem, spędzać wolny czas w komfortowych warunkach oraz odnaleźć swoje miejsce na ziemi w wyjątkowym miejscu. To właśnie z myślą o takich klientach powstały Wille Tercja – niezwykle eleganckie oraz wzniesione i wykończone z dbałością o najmniejszy choćby szczegół apartamenty, które to zlokalizowane są w urokliwej Konstancinie Jeziornej pod Warszawą.

 

Luksusowe apartamenty pod Warszawą mieszą się w trzech niezwykle elegancko prezentujących się oraz doskonale wyposażonych budynkach, natomiast każda z przestrzeni mieszkalnych to od 150 do 340 metrów kwadratowych, które zagospodarować mogą Państwo zgodnie ze swoimi wymogami i oczekiwaniami. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, by całkowicie zmienić zaproponowany przez nas wystrój i przekształcić poszczególne pokoje Państwa własnego apartamentu w przestrzeń utrzymaną w stylu glamour, retro, czy też art deco.
Warto także nadmienić, że przepiękne Wille Tercja otacza przestrzeń zielona o powierzchni ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych, a więc przyjemne spędzanie wiosennych i letnich dni w gronie znajomych, rodziny, czy sąsiadów nie będzie stanowiło choćby najmniejszej trudności.

Nie będą Państwo musieli także wybierać się do parku, by pooddychać świeżym, wolnym od zanieczyszczeń powietrzem – wszystko to będą Państwo mieli na wyciągnięcie ręki, naprzeciwko swojego apartamentu!

Pragniemy także wspomnieć, że do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną na każdej kondygnacji bawialnie, w których miło będą mogły spędzać czas najmłodsze pociechy. Czy to wszystko co mamy do zaoferowania? Oczywiście że nie! We wnętrzu swojej przestrzeni mieszkalnej będą Państwo zawsze czuć się komfortowo, a wszystko to dzięki stabilnej temperaturze, która będzie utrzymywała się we wnętrzu Państwa czterech ścianach dzięki kotłowni gazowej znajdującej się w pobliżu willi. Nie zabrakło także garażu, windy oraz klimatyzacji – ze wszystkich tych udogodnień będą mogli Państwo korzystać do woli jeżeli tylko zdecydują się Państwo zamieszkać w jednym z apartamentów składających się na Wille Tercja!

Zapewniamy, że nabycie powierzchni mieszkalnej w jednym z budynków nie wydrenuje Państwa budżetu, bowiem dołożyliśmy wszelkich starań o utrzymanie nad wyraz korzystnego stosunku jakości do ceny! Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub też pragną Państwo dowiedzieć się o naszej wyjątkowej ofercie nieco więcej, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy to z radością rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości oraz udzielą wszelkich niezbędnych informacji, co z kolei bez cienia wątpliwości znacznie ułatwi Państwu podjęcie decyzji o tym, czy pragną Państwo związać swoją przyszłość z Willą Tercja oraz Konstancinem Jeziorną!